Airbrush sestava - Start 06

Celkem hlasů: 375

Máme na prodejně

%

Tagore
  • Vaše cena
  • Země původu:ČínaVlajka CN
  • Cena bez DPH:2 230.58
  • Běžná cena:
  • Kód výrobku:9999006
  • Dodavatel:Tagore
  • Hmotnost:5000 g

Airbrush sestava - Start 6

Tato stratovací airbrush sada je vhodná pro domácí využití. Své uplatnění najde hlavně mezi dortařkami, kuchaři a začínajícími malíři, tatéry a modeláři. 

 

Pistole je osazena šroubovací tryskou a jehlou 0,50 mm a jedná se o jednočinnou pistoli. U jednočinné pistole nastavujete intenzitu barvy před aktivací spouště. Během práce je regulace barvy dost složitá. Pistole je tedy vhodná spíše na plochy a stříkání přes masky, nebo šablony. Kompresor je jednopístový kompresor s jemnou regulací výstupního tlaku. Na regulátoru nastavíte tlak, který půjde do hadice, tím si zajistíte stabilní proud vzduchu. Díky odkalovací nádobce na regulačním ventilu, zajistíte suchý vzduch. 

 

Při využití této sestavy pro:

  • pro malby a modelářství, jsou skvěle připravené tyto barvy. Mají svá ředidla a zpomalovače. Ty najdete zde. Vřele doporučujeme používat na perfektní vyčištění airbrush pistole čističe. Ne ředidla. Čističe najdete zde.
  • cukráře, cukrářky, kuchaře, tedy zdobení dortů, cukroví, jídel a pochutin doporučujeme potravinářské barvy, které najdete zde.
  • na dočasné tetování jsou skvělé tetovací barvy, přímo připravené pro aplikaci airbrush pistolí. Ty najdete zde. Pistoli čistěte technickým lihem. Nikdy ne vodou!!!

 

Hlučnost kompresoru je 47dB, což znamená, že je poměrně tichý. Je běžně používaní v panelákových bytech. Je vybavený tlakovým vypínačem. To znamená, že při dosažení tlaku 4,0 bary se kompresor automaticky vypne. Při poklesu tlaku na 3,0 bary opět automaticky zapne a dotlakuje. Vzhledem k tomu, že na airbrush se používá tlak 0,5 - 2,5 baru, jedná se o dostačující tlak a nedochází tím ke kolísání tlaku v pistoli. 

 

Pro toho, kdo by chtěl airbrush používat častěji a přesto nebude sestavu využívat profersionálně, tu máme airbrush sestavy ZÁKLAD

Pro fajnšmejkry, kteří se toho nebojí a chtějí pracovat bez omezení, můžou vyzvat k souboji tyto PROFI airbrush sestavy

 

Sada obsahuje pístový hobby kompresor, hadici o délce 1,50 m, jednočinnou airbrush pistoli Tagore TG-138 a redukci potřebnou k propojení hadice s kompresorem. Jedná se tedy kromě barev o kompletní soubor, potřebný k okamžité práci s pistolí. Takže teď už stačí si vybrat barvy a můžete pronikat do fajn airbrush světa. Pošlete nám svoje výtvory? :-)

 

 

Obrázek Položka Cena samostatně Výrobek
Cena za sadu: 2 699.00 | Cena za samostatně kupované položky: 2 771.00 | Ušetříte: 72.00
Produkt

Jednopístový hobby kompresor Tagore TG 212 (91212)

Jednopístový bezolejový hobby kompresor bez vzdušníku (tlakové nádoby). Kompresor obsahuje regulátor výstupního tlaku, který je vybaven filtrem a manometrem (tlakoměrem). Vzduchový kompresor je vhodný pro domácí a hobby použití. S tímto kompresorem velmi často pracují ...

1 x 2368.00
Produkt

Airbrush pistole Tagore TG 138 (91138)

Jednočinná stříkací pistole Tagore TG-138, známá jako "fixírka", je vhodná na nástřiky základů, laků, nebo například na aplikaci dočasného tetování. Zkrátka všude tam, kde není potřeba při malbě regulovat množství barvy. Množství barvy si můžete nastavit před ...

1 x 359.00
Produkt

Redukce hadice TS-07 (91TS07)

Redukce vzduchové hadice samec G1/8 - samec G1/4

1 x 44.00

Související zboží

ano