Už jste vyzkoušeli Malou domů, zvýhodněné nákupy v celé řadě kategorií? Více informací

Zákaznická zóna

Vítejte v Zákaznické zóně našeho e-shopu. V této sekci můžete snadno vyřídit vše potřebné spojené s Vaší objednávkou, a to od sledování trasy zásilky se zbožím k Vám až k případným nepříjemnostem, jako je vrácení zboží či reklamace. Jsme specialisté s roky praxe a dokážeme Vám naslouchat i poradit. Pokud máte jakýkoliv požadavek či problém, dejte nám vědět na e-mail, telefon, případně Vám můžeme zavolat zpět v době, kterou si zvolíte.

 

Pokud jste se u nás zaregistrovali, najdete po přihlášení do e-shopu ve Vašem profilu Vaše další zákaznické informace, jako jsou například fakturační a doručovací údaje, nákupní seznamy, objednávky, oblíbené položky, stavy věrnostních bodových kont atd.

Co u nás standardně funguje

Garance vrácení zboží. Kromě maloobchodu jsme i velkoobchod a vždy se Vám budeme snažit vyjít vstříc. Vrátit  nepoškozené zboží u nás lze bez problémů ve 14ti denní lhůtě. Uvítáme i férovost z Vaší strany a budeme rádi, pokud zboží vrátíte v originálním obalu.

 

Garance rychlé reklamace. Stát se to může a tato situace je vždy nepříjemná. Výrobní vada může potkat jakýkoliv výrobek i značku. Snažíme se minimalizovat dobu reklamace, a pokud je to z povahy výrobku možné, zapůjčíme po dobu reklamace náhradu.

 

Garance odborného poradenství. Jsme v první řadě airbrush nadšenci s dlouhou praxí, a teprve na druhém místě prodejci. Jsme schopni poradit Vám nejen s výběrem airbrush pistolí, kompresoru, barev, šablon a doplňků, ale i s jejich správnou montáží a obsluhou.

 

okGarance nízkých cen. Dodavatelé nás mají rádi :o). Nakupujeme velké objemy, platíme včas, vztahy budujeme řadu let, známe se osobně. Máme dva vlastní sklady v Praze a Nymburce, tedy nemusíme platit pronájmy ani licence. Z toho všeho těžíte Vy.

 

Garance minimalizace chyb. Naše systémy běží napojené na přehledném skladovém systému, který je denně optimalizován. Díky možnosti ručních editací obsahuje náš katalog minimum chyb, kvalitní popisky zboží, správné přiřazení produktů.

 

Garance časové úspory. Snažíme se optimalizovat těžbu dat. Můžeme Vát tak nabídnout výběr zboží na pár kliků, rychle a pohodlně. A pokud se nechcete proklikávat katalogem, najdeme poptávané zboží pro Vás na základě jednoho rychlého telefonického hovoru - viz. ikona Zavoláme Vám, v levém horním rohu.