Už jste vyzkoušeli Malou domů, zvýhodněné nákupy v celé řadě kategorií? Více informací

Zákaznická zóna

 

Obecné informace o věrnostním bodovém programu

Věrnostní program je určen registrovaným zákazníkům jako poděkování za jejich nákupy v našem internetovém obchodě. Nasbírané věrnostní body můžete směnit za slevový poukaz či zboží dle naší aktuální nabídky.

Jak to funguje?

Zcela jednoduše: stačí se před odesláním objednávky přihlásit – nakupovat tedy jako registrovaný zákazník. Jako odměnu za Vaši registraci získáváte 20 věrnostních bodů. Body se Vám pak dále přičítají podle celkové ceny zboží na Vašich objednávkách. Za každých utracených 100Kč Vám připočteme 1 bod.

Další body navíc můžete získat zakoupením takového zboží, u kterého je vyznačena informace o počtu bodů navíc. Nákupem tohoto zboží můžete Vaše bodové konto navýšit velmi rychle a efektivně. 

Do součtu bodů se nezapočítává poštovné, balné ani dopravné a rovněž se nezapočítávají dárkové poukazy při jejich nákupu (při uplatnění samozřejmě ano).

Co z toho budu mít a jak můžu body využít?

Ve Vašem profilu (pokud jste přihlášen, tak i na této stránce) vidíte stav Vašeho bodového konta. Jakmile bodové konto dosáhne Vámi požadovanou výši, požádejte nás o zaslání dárku. Po dosažení alespoň 100 bodů, od nás můžete získat též slevový kupón na Váš další nákup. Slevové kupóny jsou distribuovány následovně:

• 100 bodů - slevový kupón ve výši 5 % na celý nákup
• 500 bodů - slevový kupón ve výši 10 % na celý nákup
• 1000 bodů - slevový kupón ve výši 15 % na celý nákup

Mohu získané body převést kamarádovi?

Ano, pokud je kamarád na našem e-shopu registrován. Klikněte na Převést body, zadejte jejich výši a uveďte e-mail kamaráda. Všechny převedené nebo získané body uvidíte Vy i Váš kamarád v historii transakcí. Minimální hodnota převáděných bodů je 1 bod. Maximálně lze převést všechny body, které máte na Vašem kontě.Body můžete začít převádět až po první realizované objednávce.

Kde uvidím transakce a mohu převádět body?

Po přihlášení přejděte do Vašeho profilu. Vše požadované potom najdete na záložce Bodový systém.

Kdy mi budou body připsány?

Body za registraci budou na Vaše konto připsány okamžitě po registraci. Body za zakoupené zboží Vám budou na Vaše bodové konto připsány po přepnutí objednávky do stavu vyřízeno - tedy po fyzickém převzetí zboží.