Už jste vyzkoušeli Malou domů, zvýhodněné nákupy v celé řadě kategorií? Více informací

Zákaznická zóna

Mandatorní podmínky velkoobchodní spolupráce

Pro navázání velkoobchodní spolupráce vyžadujeme z Vaší strany splnění tří mandatorních podmínek. Především musíte vlastnit opravnění k podnikání, ať už jako fyzická, nebo právnická osoba. Další podmínkou je naše schválení Vaší pobočky (Vaše znalost prodávaného sortimentu, regionální působnost, přidaná hodnota). Poslední podmínkou potom je uzavření smlouvy o velkoobchodní spolupráci. Vyhrazujeme si právo odmítnout Vaši nabídku velkoobchodní spolupráce při nesplnění některé z mandatorních podmínek.

Jaké informace od Vás požadujeme?

Uvítáme, když se nám alespoň v základu představíte, popřípadě sdělíte jaký je váš záměr prodeje. Krátce popište Vaše zkušenosti, očekávání, představte prodejní prostory, pokud je vlastníte. Představte Váš současný sortiment a rámcové začlenění našeho sortimentu do Vaší nabídky. 

Vzorové znění velkoobchodních podmínek Vám následně na vyžádání zašleme. Budete si je moci v klidu a důkladně prostudovat, případně konzultovat. Po jejich vzájemném opřipomínkování a odsouhlasení Vám zašleme smlouvu k podpisu, kterou musí podepsat oprávněný zástupce Vaší firmy či společnosti. Smlouvu je možné zaslat zpět k nám poštou jako doporučenou zásilku, akceptujeme i skenovaný dokument zaslaný z Vaší e-mailové adresy.

Poskytnete naší firmě data pro e-shop?

Samozřejmě, součástí spolupráce je on-line aktualizace Vašich dat. Poskytneme Vám xml datový zdroj pro stavy skladů, aktuální ceny, budeme Vás informovat o novinkách, výprodejích, akcích i vyřazeném sortimentu. Stejně tak Vám poskytneme fotografie našich produktů. Pokud Vaše obchodní systémy běží na platformě SpeedWeb, je sdílení dat ještě jednodušší a můžete mít napojení na naše sklady on-line v reálném čase bez jakéhokoliv Vašeho ručního zásahu.

Co získáte spoluprací s námi?

Spoluprácí s námi získáte skvělé nákupní ceny, zázemí velkého skladu a osobní přístup. Jsme seriózní obchodní partner pro Vaše podnikání. Naším cílem je spokojenost zákazníků bez rozdílu, zda se jedná o drobného živnostníka, či větší firmu.Žádost o velkoobchodní spolupráci

Po vyplnění IČ systém ověří data Vaší firmy v databázi MF ČR (ARES)..