Vallejo Model Color - 108 Light Sea Grey 70973

Celkem hlasů: 669

Skladem

%

  • Vaše cena
  • Země původu:ŠpanělskoVlajka ES
  • Cena bez DPH:49.59
  • Běžná cena:
  • Kód výrobku:929870973
  • Dodavatel:Vallejo
  • Značka:Model Color
  • Hmotnost:30 g

Vallejo Model Color jsou akrylové barvy, nabízející širokou paletu odstínů, které byly vybrány ve spolupráci s nejlepšími modeláři. Všechny barvy jsou také označeny odpovídajícímu označení Federal Standard, RAL a RLM.

Kombinace jemně mletých pigmentů s akrylovou pryskyřicí nabízí velkou kryvost a vynikající světlostálost barev. Zvláštní jemnost barev Model Color umožňuje kvalitní nanášení štětcem. Všechny barvy (s výjimkou průhledných a fluorescenčních barev), jsou po proschnutí matné.

Konzistence barev zjednodušuje plynulost aplikace nátěru a zabraňuje tomu, aby se na podkladu tvořily stopy po tahu štětcem. Odstíny mohou být navzájem míchány. Pro nátěr slabých, tenkých vrstev mohou být ředěny ředidlem, nebo glazurovacím mediem. Při ředění barev zde doporučenými médii zachováte jedinečné vlastnosti barvy. Nedoporučujeme ředit vodou.

Barvy Model Color jsou matné, pokud chcete docílit lesklého, nebo polomatného povrchu, přidejte do barvy odpovídající lak.

Mimořádná přilnavost barev na pryskyřici, plasty, ocel a kov.

Jakmile jsou barvy chráněné lakem (buď matný, satén nebo lesklý), odolávají olejům, lakům, čistému terpentýnu a dokonce i washům s alkoholem.

Pokud chcete odstranit nepovedený nátěr ( před dokonalým zaschnutím), nejlépe funguje alkohol. Doba schnutí závisí na teplotě a hustotě barvy. Přestože barva na dotek zaschne během několika minut, zbylý obsah vody se stále odpařuje. Maximální pevnosti a proschnutí, dosahuje barva až po několika týdnech. V momentě, kdy je barva dokonale suchá, je vodotěsná a trvalá.

Akrylová barva Model Color je netoxická, není zdraví škodlivá a je nehořlavá.

 

Balení:
Barvy jsou baleny v plastových lahvičkách po 17 ml. s kapátkem.

 

Doplňkové odkazy:

Štětce vhodné pro barvy Model Color

Ředidlo pro barvy Vallejo Model Color

Čistič štetců od barev Vallejo

Péče o štětce Vallejo

Laky pro barvy Vallejo

Související zboží

ano