Vallejo Metal Color 77710 - Copper 32ml

Celkem hlasů: 1038

Skladem

%

  • Vaše cena
  • Země původu:ŠpanělskoVlajka ES
  • Cena bez DPH:151.24
  • Běžná cena:
  • Kód výrobku:929877710
  • Dodavatel:Vallejo
  • Značka:Metal Color
  • Hmotnost:50 g

POSTUP: 

Před použitím dobře protřepejte. Do pistole si nadávkujte potřebné množství barvy. V případě potřeby můžete barvu ředit tímto ředidlem 

Barvy lze mezi sebou míchat v kalíšku airbrush pistole. Metal Color jsou suché téměř okamžitě a usnadňují okamžité provedení dalších technik, jako je stárnutí, opotřebení, washe, pigmentů, drybrush techniky, atd. V případě lakování doporučujeme nechat vrstvu barvy Metal Color minimálně 1 hodinu proschnout.

Primer Brilliant Black: 

Základ primer akryl-polyuretan na vodní bázi. Primer velmi rychle schne a je samonivelační. Primer tvoří film s výjimečnou odolností a v případě maskování je vhodné počkat 12 hodin po aplikaci. 

Lesklý lak: 

Lak byl formulován speciálně pro airbrush. Schnutí je velmi rychlé a nezanechává otisky prstů. Lak může být použit přímo bez ředění nebo může být zředěn ředidlem. V některých případech je jedna vrstva laku dostačující, ale pokud budete potřebovat více po sobě jdoucích vrstev doporučujeme aplikace v intervalech 30 minut mezi každou vrstvou. Jakmile je barva chráněna lakem, barvy odolávají olejům, lakům, terpentýnu a dokonce i alkoholu (technika zesvětlování ploch). 

Airbrush ředidlo:

Dobře naředěná barva výborně kryje a rozlévá se po stříkaném povrchu. Ředidlo mimojiné mírně zpožďuje schnutí na jehle pistole, což zpohodlňuje Vaši práci. V některých případech je vhodné přidat několik kapek ředidla do barvy. Destilovaná voda mění vlastnosti barvy!!!

Zpomalovač schnutí: 

Zpomalovač je určený ke zlepšení toku barvy a zpomaluje schnutí barvy na jehle, zatímco stříkáte. Doporučujeme používat 2 kapky zpomalovače na 10 kapek barvy. Rozdíl mezi ředidlem a zpomalovačem je zásadní. Do barev, které nejsou potřeba naředit používejte výhradně zpomalovač.

Airbrush čistič: 

Čistič je řešení pro perfektní vyčištění pistolepo ukončení práce. Rychle a dokonale odstraňuje zbytky staré barvy. Současně maže airbrush bez poškození mechanismů. Čistič může být také použit na modelu na rozmývání washe když přeschne (podmínkou je použití lesklého laku pod wash), nebo k odstranění barvy. 

Airbrush pistole a kompresor:

Viskozita barev Metal Color je uzpůsobena až do velikosti 0,2 mm bez ředění, ale prostředí (vlhkost vzduchu) může mít na viskozitu produktu vliv a může vyžadovat další ředění. Doporučujeme pracovat s tlakem kompresoru mezi 10-15 PSI, tedy 0.75-1.20 bar.

 


Související zboží

ano