Vallejo - 3D Textil Color - Red 511 - 32ml

Celkem hlasů: 1

Skladem

  • Vaše cena
  • Země původu:ŠpanělskoVlajka ES
  • Cena bez DPH:73.55
  • Kód výrobku:929855511
  • Dodavatel:Vallejo
  • Hmotnost:50 g

3D barvy obsahují speciální akrylovou pryskyřici, která získává objem za použití tepla. 3D-Expand je nejčastěji používán na tkaninách, ale je také vhodný pro výzdobu papíru, lepenky, dřeva, keramiky a kovů. Barvy 3D lze aplikovat společně s textilní barvou a třpytkami, ​​ale neměla by se míchat s těmito barvami, protože jejich formulace je odlišná. Tloušťka vrstvy barvy určuje objem roztažnosti. Jemný nátěr nanášený suchým štětctem dosahuje nízkého objemu povrchu s vlastností sametu - nejčastěji používanou technikou. Pro získání středně velkého povrchu (1 mm) se barva aplikuje s větším štětcem a pro zvlášť vysoký objem je zapotřebí několik vrstev 3D-Expand. Mějte však na paměti, že tyto mimořádně vysoké objemy nejsou dostatečně odolné a nedoporučují se pro malbu na textiliích.

Jakmile je barva suchá, je potřeba ji zafixovat žehličkou. Na rubové straně zažehlujte asi 3 minuty pomocí lehkého tlaku. Teplo žehličky způsobí rozšíření (nabytí) barvy a její spojení s látkou, aby odolávala praní. Použijte žehličku bez napařování (pára naruší proces sušení).

Pokud nelze barvený předmět žehlit, barva se může rozšířit pomocí jiných aplikací tepla, jako je vysoušeč vlasů při maximální teplotě nebo domácí pece při maximální teplotě 130 stupňů po dobu 5-8 minut.

Pokyny k praní: Jelikož je barva fixována odpařováním vody, čím více oddálíte praní textilie, tím lépe. Přesto po 72 hodinách mohou být malované textilie přeprány studenou vodou (max. 40 °), při normální péči o použitou tkaninu - v pračce použijte krátký program. Textilie s 3D-barvami je nejlépe sušit na vzduchu, protože teplo sušičky může ovlivnit výraznost barev.

Balení:
Barvy jsou k dispozici ve velikosti 35 ml. v plastové lahvi s otočným víčkem.

Související zboží

ano