Soutěž o kvalitní airbrush pistoli Evolution CR+ 0,15 mm

Airbrush pistole Evolution CR+


 

18.12. 21:20 - Tak přátelé, konečně máme chvilku klidu abychom mohli vylosovat nového majitele airbrush pistole Evolution CR+ 0,15mm. Na klobouk jsme se nakonec vykvajzli a nechali to na Googlu. Každý potencionální výherce dostal pořadové číslo od 1 do 12 a generátor vyplivnul šťastnou číslici 7. Sedmý v pořadí je p. Radim z Jihlavy, s variabilním číslem objednávky končící na 1812 a nákupem za 787,13 Kč. Obratem se s ním spojíme, pistoli předáme a moc gratulujeme. Všem ostatním zúčastněným děkujeme a těšíme se na další soutěže.

 

 


 

 

17.12. 21:00 - Jak jsme slíbili, dnes losujeme výherce airbrush pistole Evolution CR+
Z celkem 850 objednávek postupují tyto variabilní symboly, které v celkové částce za objednávku mají výherní čísla 78 a 25
Stříháme papírky s čísly variabilních symbolů, hodíme do klobouku a vylosujeme jednoho, kdo tuto pistoli dostane.
https://www.airbrushcentrum.cz/soutez.php

 

 


 

16.12. - 78 a 25 jsou výherní čísla naší soutěže. Kdo v době od 16.10 do 15.12 u nás objednal a ve výsledné ceně má toto dvojčíslí, postupuje do zítřejšího finále o skvělou airbrush pistoli Evolution CR+

Záznam slosování najdete zde.

 

 


 

 

Hezká pistolka, viďte? A co víc. Hodně kvalitní. Tahle airbrush pistole Evolution CR+ 0,15 mm je řazena do "vyšší střední třídy" a nestojí málo. Téměř 4.000,- Kč 

Má samocentrovací trysku 0,15 mm, je tedy vhodná pro jemné detaily. Společně s leštěnou jehlou nové generace zaručuje plynulý rozptyl barvy.

Označení CR+ znamená nejen pochromovaný povrch, který je mnohem odolnější vůči lidskému potu a agresivním syntetickým barvám, ale i nadstandardní výbavu.

Evolution CR+ nese prvky výbavy nejvyšší řady, tedy řady Infinity. To znamená trojité teflonové těsnění jehly a hlavu trysky s nasazovacím difuzorem fine line. 

Difuzor fine line je skvělý v tom, že nezabraňuje výhledu nasměrování paprsku barvy, umožňuje rychlý přístup ke špičce jehly v případě potřeby očištění a je velmi jednoduché při sevření difuzoru prsty účinně pistoli probublat. Přesto všechno skvěle usměrňuje vzduch z pistole a chrání špičku jehly před poškozením. 

 


 

Dost popisu. Je to prostě fajn pistole. A klidně může být někoho z Vás, kdo tady ty řádky čte. 

 

Co pro to mám udělat? - Vlastně nic nestandardního. Stačí jen na našem eshopu nakoupit, za objednávku zaplatit, vyzvednout si ji a užívat si nakoupeného. 

Jak dlouho soutěž trvá? - Šanci vyhrát má každý, kdo si u nás zrealizuje objednávku v období od 16.10. do 15.12. 2019.

Za kolik musím minimálně objednat? - V první řadě nemusí nikdo nic. A v druhé řadě - účast v soutěži není limitována žádnou částkou. I když si objednáte jedno těsnění trysky na pistoli Tagore za 16,- Kč, nebo airbrush sestavu za 30.000,- Kč, automaticky jste zařazeni do soutěže. Jediné omezení je minimálně dvouciferná suma.

Můžu si nakoupit na prodejně? - Soutěž se vztahuje na internetové objednávky. Pokud si objednáte na eshopu a vyzvednete objednané zboží na naší prodejně ve Statenicích, jste v soutěži také.

Chci ty pistole dvě - Není problém. Ty pistole totiž máme dvě. Jednu můžete vyhrát tady u nás a druhou tady.

 


 

Objednal(a) jsem si v termínu soutěže. Co bude dál?  

 

Kromě toho, že Vaši objednávku bleskurychle vyřídíme a Vy si užíváte nakoupeného, stačí trpělivě vyčkat do pondělí 16.12.2019. V ten den začne první drama.

15.12. 2019 ve 23:59:59 bude totiž soutěž ukončena. 16.12. 2019 sledujte na ČT 1 večerní slosování loterie Šťastných 10. Druhé a páté dvouciferné číslo, které bude vylosované, je výherní. Například 21 a 64. (Výherní čísla po slosování zveřejníme i zde)

Kde najdete výherní čísla? V celkové ceně za objednávku. Takže pokud si objednáte například za 321,- Kč, jdete do slosování. 

Druhé drama bude 17.12. 2019, kdy vyfiltrujeme relevantní objednávky a večer vylosujeme výherce. 

Obratem výherce zkontaktujeme a výhru mu buď osobně předáme, nebo odešleme. 

 

Takže co Vy na to? Jdeme do toho? 

 

Střiku zdar

 

Za Airbrushcentrum.cz 

Martin Kořínek

 


 

Ze soutěže jsou automaticky vyřazeny objednávky, které jsou stornovány, vráceny, nevyzvednuty, či jiným způsobem nedokončeny.