Síra hobby - Aqua wash - Track - Na pásy


Skladem - odesíláme ihned

%

Síra Hobby
  • Vaše cena
  • Země původu:Česká republikaVlajka CZ
  • Cena bez DPH:81.82
  • Běžná cena:
  • Kód výrobku:9203AW05
  • Dodavatel:Síra Hobby
  • Značka:Aqua washe
  • Hmotnost:60 g

Dokonalá povrchová úprava pro vozidla, letadla, lodě, postavy a fantasy modely. Všechny povrchy vystavené slunci, větru, prachu, dešti a sněhu podstupují  změnu barvy, vyblednutí, opotřebení, které není jednotné v celé ploše. Pro modeláře jsou tyto drobné změny barev obtížné reprodukovat a pro dosažení těchto efektů jsou filtry a wash ideálním řešením. 

Když malujeme model s různými odstíny maskování, potřebujeme aby barva splývala. Barevné tóny mohou být smíchány dohromady pro získání více barevných variant a může být nanášeny štětcem, nebo airbrush pistolí v závislosti na modelu a požadovaného účinku. 

Air wash Sirahobby je vodou ředitelný přípravek určený k napouštění do linek (rytí) a okolo detailů pro jejich zvýraznění. Odstíny řady Air jsou přednostně určeny pro modely letadel, ovšem nevylučuje se použití i v jiné sféře. Díky svému složení je bez zápachu a není agresívní vůči podkladu, na který je nanášený. 

Před aplikací Aqua pigmentu je vždy nutné povrch modelu navlhčit ředidlem Síra Hobby ST02, nebo vodou s trochou saponátu. Díky zvlhčení dojde k dokonalému zatékání washe. 

Aqua wash Sírahobby je balený do PET lahviček o obsahu 30ml.

Použité nářadí se čistí vodou.

 

Fotonávod:

za poskytnutí podkladů děkujeme firmě Síra Hobby

 

1) Připravený povrch na který bude nanášený Aqua wash AW01.

2) Před nanášením Aqua washe nejprve povrch zvlhčíme naším ředidlem ST02. Toto zvlhčení vyrovná povrchové pnutí a umožní dokonalé zatékání Aqua washe.

3) Aqua wash nanášíme do předem zvlhčeného povrchu pomocí malého kulatého štětce. K zapuštění plně postačuje lehký dotyk štětce do zvlhčeného místa. Není potřeba wash roztírat.

4) Po lehkém zavadnutí je přebytečný Aqua wash setřen pomocí vatové štětičky.