Už jste vyzkoušeli Malou domů, zvýhodněné nákupy v celé řadě kategorií? Více informací

• Dodavatel:ITALERI

Model motorky ke slepení. Měřítko: 1:9; velikost: 215 mm. Obtížnost: 5.

Informace o originálu:

Suzuki RG 500 je považována za ikonu závodních dvoukolových motocyklů sedmdesátých let. Byl speciálně vyvinut japonským výrobcem Suzuki pro závodní svět a byl postaven na spolehlivém a výkonném 4-válcovém dvoutaktním motoru o objemu 500 ccm, který poskytoval výkon až 90 koní. S tímto motocyklem se Suzuki zúčastnilo mistrovství světa ve třídě 500 a dosáhlo neuvěřitelné série po sobě jdoucích vítězství, což vedlo k tomu, že si titul „konstruktérů“ udržel několik let. Jedním z architektů tohoto úspěšného období byl britský jezdec Barry Sheene, který také získal titul „pilotů“ dva po sobě jdoucí roky, v letech 1976 a 1977. Kromě mezinárodních soutěží ocenil Suzuki RG 500 zejména soukromí jezdci, kteří závodil s ním jak v mezinárodních soutěžích, tak v menších ligách.

SKVĚLÉ OBTISKY - PRYŽOVÉ PNEUMATIKY - ŠROUBKY, PRUŽINY, KOVOVÉ HADIČKY – BAREVNÝ NÁVOD