Internetový obchod napojený na účetnictví a dodavatele

Airbrush technika a vše potřebné na jednom místě. Kamenná prodejna v Praze a Bratislavě.

POZOR
NOVÁ ADRESA PRODEJNY
A NOVÉ ČÍSLO TELEFONU:
 
ZA CIHELNOU 379, 252 62 STATENICE
 
GPS: 50.1489, 14.3336
 
TEL.: 734 156 299
 


Vážení zákazníci,

vítáme Vás na stránkách, které jsou specializované na airbrush techniku a vše kolem ní.

Airbrush, tedy americká retuš, získává na oblibě díky svojí dokonalosti a jednoduchosti.

Koho dokážeme naší nabídkou uspokojit, tedy kdo jsou naši zákazníci? V podstatě každý, kdo potřebuje a chce provést jakoukoli malbu. Airbrush technika je známá hlavně mezi malíři (obrazy, auta, kamiony, motorky, helmy), modeláři, nehtařkami, lidmi, kteří pečou dorty, zabývající se dočasným tetováním, malující na trika a oblečení, malbou na tělo, make-up, atd.

Protože je airbrush využití opravdu široké a téměř nevyčerpatelné, soustředili jsme se maximálně na přehlednost našeho eshopu tím, že jsme využili filtrování, které zákazníka jednoduše nasměruje přesně tam, kam potřebuje. Jestliže potřebujete přeci jen poradit, zavolejte nám, nebo využijte služby "Zavoláme Vám zpět" kliknutím na telefon v horní části eshopu.

Kromě eshopu, na kterém se nacházíte, provozujeme kamennou prodejnu v Praze a Bratislavě. Na prodejně se dozvíte vše potřebné, dostane se Vám maximální podpory nejen v momentě nákupu, ale i v následném servisu. Disponujeme možností "sáhnout si na to", tedy Vám bude na prodejně vše názorně předvedeno a vysvětleno. Zakládáme si na spokojeném a dlouhodobém vztahu se zákazníkem. Pro úplné začátečníky máme v nabídce zařazený i "Základní airbrush kurz", kde se Vám naplno věnujeme tak, abyste odcházeli nabití informacemi o tom, jak s airbrush technikou pracovat. V případě, že chcete někoho obdarovat a nemáte tušení čím, využijte oblíbené "Dárkové kupony", využitelné nejen pro airbrush kurzy, ale i pro kompletní airbrush sortiment na našem shopu.

Díky dobře zazásobenému skladu, jsme schopni obratem vyřídit Vaše objednávky. V současné době disponujeme počtem přes 4600 položek. Díky tomu se ocitáte v obchodě, který má v současné době nejširší nabídku v České, ale i Slovenské republice. Přesto nasloucháme poptávkám našich zákazníků a naši nabídku neustále rozšiřujeme. V případě nedostupnosti jakéhokoli zboží z naší nabídky Vám obratem voláme, případně o situaci informujeme emailem. 

Dodavatelé airbrushNakupujeme přímo od výrobců. Díky tomu nabízíme i možnost velkoobchodní spolupráce. Mezi naše přední dodavatele patří firmy jako je například Iwata, Tagore, Harder & Steenbeck, Sparmax, Werther, Vallejo, MR.Paint, Createx, Síra Hobby, AK Interactive, Golden Phoenix, Springer Pinsel, aj.  Chystáme v nejbližší době i rozšíření o profesionální značku Badger, kde v současné době probíhá jednání s výrobci.

 

Prověřená společnost

Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí. Servisujeme i výrobky, které nejsou zakoupeny u nás. Pro bližší info nás kontaktujte.

V případě, že budete potřebovat jakkoli pomoci se zorientovat v problematice airbrush, kontaktujte nás, nebo využijte "Rychlé poptávky". Rádi Vám pomůžeme, či poradíme. Zavolejte nám i v případě, že jste nenašli to co na shopu nemáme. Neznamená to, že díky kontaktům s výrobci hledaný produkt nedokážeme zajistit.

Velice rádi si poslechneme Vaše požadavky k doplnění nabídky, Vaše připomínky a postřehy, náměty ke zlepšení. Jsme tu pro Vás. 

Přejeme Vám, našim zákazníkům, pohodlný nákup na našem e-shopu a věříme, že s našimi službami budete spokojeni. 

Na spolupráci s Vámi se těší tým Airbrushcentrum.cz - Martin Kořínek

 

 

ano