Akce
Náš tip
Skvělá cena

Airbrush sestava - Start 05

Celkem hlasů: 1442

Skladem

%

  • Vaše cena
  • Země původu:ČínaVlajka CN
  • Cena bez DPH:1 032.23
  • Běžná cena:
  • Kód výrobku:9999005
  • Dodavatel:Tagore
  • Hmotnost:1000 g

Airbrush sestava - Start 5

Tato stratovací airbrush sada je vhodná pro občasné domácí využití. Své uplatnění najde hlavně mezi nehtařkami, microairbrush, make-up a retuš. 

 

Pistole je osazena šroubovací tryskou a jehlou 0,40 mm. Kompresor má maximální tlak 1,1 bar, takže tato sestava není úplně ideální pro detailní práce a jemné linky, vyžadující vyšší tlak vzduchu. Přesto má díky přepínači, kterým nastavujete tři stupně výkonnosti své široké využití a je ideální pro vyzkoušení schopností majitele.

 

Při využití této sestavy pro:

  • pro nehtový design, tedy airbrush nail art, jsou vhodné tyto barvy. V případě potřeby doporučujeme barvy ředit čistým lékařským lihem.
  • malování na obličej je hodně se rozšiřující obor, tak proč se i tady nepokusit o prosazení se. Budete potřebovat tyto barvy. Pistoli vyčistěte buď technickým lihem, nebo vodou. 

 

Dodávaný kompresor není určený k častému a pravidelnému a dlouhodobému využívání, dodržujte prosím pokyny v návodu, který je součástí dodávky. Barva kompresoru se může lišit, podle dodávky od výrobce.

 

Důležité doporučení od výrobce - Po 30-ti minutách práce, je nutné nechat kompresor dalších 30 minut nechat vypnutý. A to z důvodu, že dodávaný kompresor není vybavený tlakovým vypínačem, který při dosažení určitého tlaku vypne. 

 

Pro toho, kdo by chtěl airbrush používat častěji a nedodržovat povinné přestávky kompresoru tu máme airbrush sestavy ZÁKLAD

Pro fajnšmejkry, kteří se toho nebojí a chtějí pracovat bez omezení, můžou vyzvat k souboji tyto PROFI airbrush sestavy

 

Sada obsahuje kompresor, integrovaný stojánek na airbrush pistoli, hadici o délce 1,50 m, trafo, kartáčky na čištění pistole, airbrush pistoli Tagore TG-137. Jedná se tedy kromě barev o kompletní soubor, potřebný k okamžité práci s pistolí. Takže teď už stačí si vybrat barvy a můžete pronikat do fajn airbrush světa. Pošlete nám svoje výtvory? :-)

 

 

Obrázek Položka Cena samostatně Výrobek
Cena za sadu: 1 249.00 | Cena za samostatně kupované položky: 1 802.00 | Ušetříte: 553.00
Produkt

Tagore mini sada airbrush TG 216N (91216N)

Airbrush minisada Tagore TG-216N je určena pro absolutní začátečníky.   Kombinace membránového kompresoru a pistole zjednodušuje ovládání pistole. Jednoduše řečeno nalejete barvu, zapnete kompresor a tahem spouště vzad na pistoli určujete množství barvy, které z pistole ...

1 x 1715.00
Produkt

Sada čistících kartáčků TG 301 (91301)

Čistící sada kartáčků pro dokonalé vyčištění airbrush pistolí Nezbytná součást vybavení každého, kdo pracuje s airbrush pistolí Obsah balení: 1x kartáček o průměru 3 mm 1x kartáček o průměru 4 mm 1x kartáček o průměru 5 mm 1x kartáček o průměru 6 mm 1x ...

1 x 87.00

Související zboží

ano