AK Interactive - Leather and Buckles Colors Set

Celkem hlasů: 1

Skladem

  • Vaše cena
  • Země původu:ŠpanělskoVlajka ES
  • Cena bez DPH:300.83
  • Kód výrobku:92503030
  • Dodavatel:AK Interactive
  • Hmotnost:400 g

Jako součást řady vysoce kvalitních akrylových barev řady Figure Series byla tato sada šesti barev navržena tak, aby poskytovala optimální krytí při použití štětcem. Speciálně vyvinuté pro malbu příslušenství, kůže, přezky, knoflíky, boty atd. Na miniaturních postavách z jakéhokoli období. Tyto barvy jsou vysoce kvalitní, ultra matné s dokonalým krytím, schnutím, použitím a ředěním, které usnadňují malbu těchto figurek.

Aby byla zajištěna historická přesnost, barvy AK byly navrženy s ohledem na efekt zmenšení měřítka. Naše barvy řady AFV jsou nejen historicky přesné a speciálně formulované s nejkvalitnějšími komponenty s náročnými standardy, ale berou v úvahu účinek zmenšeného měřítka. Model odráží méně světla než skutečná plná velikost předlohy. To znamená, že barva použitá u modelu musí mít světlejší odstín, aby vypadala stejně jako verze v plné velikosti. Pokud by byl použit stejný odstín, model by vypadal tmavší, protože odráží méně světla.

AK akrylové barvy jsou vodorozpustné a lze je aplikovat štětcem a airbrushem. Barvy jsou bez zápachu, který se běžně vyskytuje v agresivních barvách na bázi rozpouštědel.


Naše barvy řady AFV jsou nejen historicky přesné a speciálně formulované s nejkvalitnějšími komponenty s náročnými standardy, ale berou v úvahu účinek zmenšování měřítka. Připraveno k použití přímo z lahvičky. Prostě zatřeste a barva je připravena. Ředění není nutné. Při malbě drobných kamufláží nebo jemných čar, přidejte několik kapek našeho speciálně vyvinutého ředidla AK-712. Použitelné se všemi akrylovými barvami, AK-712 zlepšuje výkon barvy a je značně lepší než většina ostatních dostupných ředidel.

Obsah balení: 6x17ml

Související zboží

ano