AK Interactive - Track and Wheels Colors Set

Celkem hlasů: 1

Na cestě

  • Vaše cena
  • Země původu:ŠpanělskoVlajka ES
  • Cena bez DPH:283.47
  • Kód výrobku:9250557
  • Dodavatel:AK Interactive
  • Hmotnost:400 g

Šest barev obsažených v této sadě je speciálně navrženo aby pomohly modelářům při vytváření realistického vzhledu pro všechny typy kol a kolejí.

Sada obsahuje barvu Darker Black se saténovou povrchovou úpravou, která představuje nové pneumatiky, zatímco opotřebení starších pneumatik je tmavě šedá barva (Dark Grey). Součástí sady jsou také dva nové odstíny. Odstín Light Rust představující čerstvou rez, jak lze pozorovat na stopách opuštěného AFV a Dark Tracks. Ten přesně vytváří vzhled operačních běhounů. A konečně nabízíme i dva tóny, suché bláto (Dry Mud) a světlý prach (Light Dust), což vám umožní snadno znečistit a zaprášit kola pro přirozený vzhled.

AK akrylové barvy jsou vodorozpustné a lze je aplikovat štětcem a airbrushem. Barvy jsou bez zápachu, který se běžně vyskytuje v agresivních barvách na bázi rozpouštědel.


Naše barvy řady AFV jsou nejen historicky přesné a speciálně formulované s nejkvalitnějšími komponenty s náročnými standardy, ale berou v úvahu účinek zmenšování měřítka. Připraveno k použití přímo z lahvičky. Prostě zatřeste a barva je připravena. Ředění není nutné. Při malbě drobných kamufláží nebo jemných čar, přidejte několik kapek našeho speciálně vyvinutého ředidla AK-712. Použitelné se všemi akrylovými barvami, AK-712 zlepšuje výkon barvy a je značně lepší než většina ostatních dostupných ředidel.

Obsah balení: 6x17ml

Související zboží

ano