Kniha šablon pro airbrush dočasné tetování 11

Celkem hlasů: 6

Skladem

%

Airbrushcentrum
  • Vaše cena
  • Země původu:Česká republikaVlajka CZ
  • Cena bez DPH:577.69
  • Běžná cena:
  • Kód výrobku:9605011
  • Dodavatel:Airbrushcentrum
  • Značka:Knihy šablon
  • Hmotnost:500 g

Kniha tetovacích šablon je oblíbená mezi airbrush tatéry. Je vyrobena z pevné a přesto ohebné folie. Pokud šablonky z knihy nepotrháte, vydrží velmi dlouhou dobu. Velikost motivů je v průměru 7 cm a je použitelná jak na děti, tak dospělé. 

Z naší praxe vyšla najevo jedna skutečnost. Původní knihy obsahovaly 100 motivů. Ty jsme všechny nikdy pořádně nevyužili a proto jsme si knihy přizpůsobili. Vytvořili jsme knihy, které mají 48 - 60 motivů. Tím jsme docílili podstatně nižší pořizovací ceny za knihu a dokážeme i případné poničené samostatné motivy na zakázku doplnit.

Údržba šablon:

1. Pokud šablona přestane lepit, nastříkejte na lepící stranu šablony lepidlo k tomu určené.

2. V případě, že je šablona zalepená od barvy, doporučujeme šablonku na několik hodin namočit do lázně s technickým lihem. Jakmile povolí barva, opatrně ji setřete ze šablonky. Pokud nepotrháte motiv, nastříkejte na suchou a očištěnou šablonu z lepící stany lepidlo k tomu určené a uložte zpět do knihy.

Doporučený postup při airbrush tetování:

1. Očistěte zákazníkovi místo kam se bude aplikovat tetování 60-ti% lékařským lihem, aby pokožka byla dokonale odmaštěná. Tip: V létě i vícekrát, lidé se v létě mažou krémy.

2. Nalepte na šablonku, mějte na kompresoru nastavený tlak cca 1,0 bar.

3. Barvu pistolí nanášejte v několika tenkých vrstvách. Využívejte během práce funkci pistole, kdy pouštíte z pistole pouze vzduch k tomu, abyste nástřik sušili. Snažte se aplikovat barvu v rámci šablony. Uštetříte si práci s očištěním okolo šablony. CHRAŇTE OČI!!!

4. Platí pravidlo, že méně je více. Nesnažte se tetování vytvořit hned na první nástřik. Zabráníte tím zbytečně velké spotřeby barvy, dlouhé doby schnutí tetování a odlupování se nástřiku díky silné vrstvě barvy.

5. Po dvou až třech slabých vrstvách barvy a základnímu osušení tetování, odlepte šablonku. V případě, že se barva dostala mimo šablonu a vznikl poprach barvou okolo šablonky, očistěte zákazníka lékařským lihem. 

6. Pro prodloužení trvanlivosti tetování, se nám osvědčilo zaprášení tetování dětským pudrem a následné očištění širokým štětcem. Nejen že se prodlouží trvanlivost tetování, ale i díky pudru dostane tetování tu správnou patinu a vypadá více realisticky.

7. Po ukončení prací (není nutné po každém tetování) čistěte pistoli technickým lihem. Nikdy ne vodou. 

Související zboží