Šablona pro třpytivé tetování B116

Celkem hlasů: 1

Skladem

%

Airbrushcentrum
  • Vaše cena
  • Země původu:Česká republikaVlajka CZ
  • Cena bez DPH:21.49
  • Běžná cena:
  • Kód výrobku:9064B116
  • Dodavatel:Airbrushcentrum
  • Značka:Tetovací B serie
  • Hmotnost:1 g

Třpytivé tetování je dočasná ozdoba těla, která vydrží na těle cca 5-7 dní. Využitelné jak pro děti, tak na plesy, svatby, či jakékoli jiné akce.

Šablona určena pro tvorbu třpytivého tetování (glitter tattoo), lze ji však velmi dobře použít i na airbrush tetování (airbrush tattoo).

Šablona se skládá ze třech vrstev (podklad, lepící šablona, přenoska). Šablonka je z materiálu, který umožňuje opakované použití (lze ji případně i čistit). Protože je šablonka samolepící, zachováte ostré rysy motivu a předejdete tak podmáznutí lepidlem, či podfouknutí tetovací barvou.

Třpytky pro třpytivé tetování

Lepidlo pro třpytivé tetování

1. Tetované místo na těle pečlivě očistěte a odmastěte lékařským lihem

2. Než líh na pokožce vyschne, připravte si vybrané barvy glitrů (třpytek), lepidlo a vybranou šablonu.

3. Šablony se skládají ze tří vrstev. Podklad, lepící šablona a přenoska. Opatrně sundejte lepící šablonu s přenoskou z podkladového papíru.

4. Lepící šablonu i s přenoskou přilepte na lékařským lihem očištěné tetované místo. Jemně, ale důrazně přitlačte a vyhlaďte celou šablonu, aby se dobře přilepila na tělo.

5. Poté opatrně odlepte přenosku ze šablony. Dávejte pozor na jemné detaily šablony, aby zůstaly správně přilepené na těle.

6. Lepidlem přetřete motiv šablony. Doporučujeme nanášet málo lepidla (jedno namočení). Lepidlo zprůhlední, ale dlouho lepí.

7. Nechte lepidlo zavadnout, cca 1-2 minuty. Mezitím si otevřete třpytky. Poté sundejte šablonu z těla. Pokud ji sundáte opatrně, dá se použít několikrát.

8. Na těle zůstane lepidlem namazaný motiv šablony. Nanášejte třpytky malým štětcem a kombinujte barvy podle libosti. Nebojte se na štětec dát víc třpytek. Budete-li jich nanášet málo, lepidlo se přichytí na štětec a ten se poté slepí.

9. Po nanesení třpytek použijte velký štětec a třpytky silně přimáčkněte. Prodloužíte tím trvanlivost tetování.

10. Při dodržení výše uvedeného postupu vydrží třpytivé tetování cca 5-7 dní

Související zboží