Modelová železnice analogová Hornby R1202 - Mallard Pullman

Celkem hlasů: 1

Dočasně nedostupné

%

Hornby
  • Vaše cena
  • Běžná cena:
  • Kód výrobku:CFX-35-R1202
  • Dodavatel:Hornby
  • Značka:Analogové
Modelová železnice analogová ve velikosti 00.3. července 1938 uháněla lokomotiva Mallard Sira Nigela Gresleyho po Stoke Banku na jih od Granthamu na trase East Coast Main Line a nebylo z ní vidět nic víc než jedna velká modrá šmouha. U značky 90¼ mezi Little Bythamem a Essendinem dosáhla své největší rychlosti 126 mil za hodinu. Tím zároveň překonala dosavadní světový rychlostní rekord pro parní lokomotivu, který byl do té doby 124,5 mil za hodinu a vytvořila ho německá lokomotiva. Rekord, který tehdy stanovil Mallard, platí dodnes. Tento model představuje typický vlak East Coast Pullman, který býval často k vidění mezi Londýnem a severní Británií.Dráhu v tomto balení můžete dále rozšiřovat pomocí rozšiřovacích balíčků s kolejemi i dalším příslušenstvím a vytvořit kompletní a plně funkční železnici tak, jak je znázorněna na přibalené podložce MidiMat (viz strana 114). Jako alternativu k vozům Pullman, které jsou součástí této sady, můžete použít také týkové vozy LNER z řady RailRoad, které se prodávají samostatně.Obsah balení:


  • Lokomotiva LNER třídy A4 4-6-2 Pacific 4468 ‘Mallard’

  • 1 salónní vůz Pullman

  • 1 brzdařský vůz Pullman


Dráha:

Základní oválná dráha, 3. rádius s rozšiřovacím balíčkem A (včetně jedné výhybky a zarážedla)

Ovladač (R8250)

Nástěnný zásuvkový transformátor (P9000W)

Kolejnice s elektrickým konektorem (R8206)

Podložka Hornby MidiMat (1600 x 1180mm)Lokomotiva vhodná pro zatáčky, které mají 2. rádius nebo větší.Rozměr složené trati: 1600 mm x 1280 mmHornby je vyhlášená značka, známá jako přední britský výrobce modelů železnic díky svým kvalitním modelům a příslušenství pro modelovou železnici velikosti 00 v měřítku 1:76. Rozměr 00 (1:76) je o něco větší než u nás běžně používaný rozměr H0 (1:87), ale používají stejnou trať, a jsou tedy do jisté míry vzájemně kompatibilní.Určeno pro děti od 8 let.Upozornění:
NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET! Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. Některé součásti mají z funkčních důvodů ostré hrany – zacházejte s nimi opatrně! Používejte pouze s doporu¬čeným transformátorem. Vyrobeno v Číně. Barvy a obsah se mohou lišit od vyobrazení.


Související zboží